Другий київський ігровікенд

Ігротека Київ 26, Субота, Червень 2021 12:00

За результатами першого буде прийняте рішення стосовно організації другого ігровікенду інтелектуального Ромейського клубу

Участь на цей раз не безкоштовна і коливається в залежності від обраного Вами періоду зоставання та способу ночівлі, але можливі виключення і додаткові добровільні внески вітаються.

Локація на окраїні Києва. Клубний будинок знаходиться за адресою  вул.Ранкова 41, Нижні Сади (масив Осокорки). Орієнтир для автомобілістів - ресторан «Пробка на сьомому» (це поруч з ним), за адресою вул.Центральна, 50 (там же і магазин «Фора»).  Комунальний (міський) транспорт ходить раз в 15 хвилин від м.Славутич - від зуп.«Ринок» біля метро до зуп.«База відпочинку Либідь» (той же ресторан Пробка), автобус 64, маршрутка 452.

В традиціях клубу проводити щотижневі доповіді на різні цікаві та важливі теми, а тому в суботу о 17:00 буде близько годинна дискусія на тему ігор та їх ролі у розвитку людства. 

Всього заплановано 3 дні ігор. 

Місць орієнтовно 15-20, проте підлога тепла, тому кожен володілець спального мішка може взяти його, щоби було більше місць. 

Із магазинів довкола будинка клубу лише маленька Фора, тому їжу бажано брати одразу на весь час вашого там перебування. А також у будинку є кухня, душ, сауна і басейн. Фото локації можете отримати у телеграмі перед реєстрацією - напишіть Миколі @Reactive_Cat.

(На цей раз немає реферальної програми, проте передплата за тиждень обов'язкова.)

Коментарі (1)

  • "володілець спального мішка" :-))))))

Написати коментарій

Щоб написати коментар, ви маєте бути авторизованим користувачем.

Тримаємо вас в курсі найцікавіших та найактуальніших подій світу настільних ігор в Україні.
Розповідаємо про настільні ігри просто, весело та цікаво.