Статті

Star Wars: Outer Rim - добре забуте старе?

Star Wars: Outer Rim - добре забуте старе?

Дуже часто гравці не сходяться в думці щодо якоїсь гри. Комусь вона подобається, комусь ні. Якщо вам подобається Star Wars: Outer Rim, то у вас палатиме від цього допису. Якщо ви не грали в цю гру, то ось вам доволі критичний огляд.

Про пітьму підземель, байдужість та настолки

Про пітьму підземель, байдужість та настолки

Іноді державні та громадські установи видають цікаві настільні ігри. Але це не точно. І точно поки не у нас. Розповідаю чому на прикладі новенької гри "Таємничі підземелля Рівного".

Relic Runners

Relic Runners

Relic Runners - чудова сімейна гра Варіативніша за Ticket to ride, більш передбачувана ніж Catan, красива як і інші ігри  Days of Wonders.

 

Relic Runners: знайди собі цяцьку

Relic Runners: знайди собі цяцьку

Хоч цей текст і про настольну гру, він сповнений сексизму та об’єктивізації тож у деяких особливо чутливих осіб може викликати руйнацію меблів, призначених для сидіння, чи навіть викликати пожежі.

DnD наглядно
DnD

DnD наглядно

Якщо ви не можете прямо зараз сісти за стіл з улюбленими друзями та пройти цікаву компанію в всесвіті D&D, то це не привід сумувати. Адже можна почитати чудовий комікс про відвагу, подорожі на дирижаблі, порятунок нужденних та епічні бійки зі злом. Все — від лиця персонажів в цікавій рольовці з продуманим сюжетом та гарним відіграванням гравців.

В таверну завітай

В таверну завітай

Інколи гра так підносить настрій, що хочеться складати вірші. Виявляється Таверни Тіфенталя - саме з таких ігор

Mariposas

Mariposas


Чи чули ви щось про гру про метеликів, що зветься Mariposas? Це неймовірно красива та повністю неконфліктна гра. Більше зможете прочитати у дописі

Порівнюємо Тера Містику та Проєкт Гею

Порівнюємо Тера Містику та Проєкт Гею

Заглядаєтесь на великі масштабні настільні стратегії, але не знаєте, чим Terra Mystica відрізняється від Project Gaia? Тоді саме для вас порівняння цих чудових ігор. Від зовнішнього вигляду та зручності перенесення коробок, до реіграбельності та вражень від компонентів. Загалом — все, що ви хотіли знати.

Клани Каледонії

Клани Каледонії

Клани Календонії - це економічна стратегія про те, як започаткувати та розвинути власний бізнес на безкраїх просторах Шотландії.

КОСА: Як я перестав хвилюватися і полюбив Автому

КОСА: Як я перестав хвилюватися і полюбив Автому

В настільних іграх також "боти". Саме про таких ботів і піде мова у цьому дописі. Автома в косі і з чим її їдять

Теги

огляд гри (16) відгук (11) українська гра (9) таємний гік (8) магазин (8) дитячі ігри (8) розпаковування (7) локалізація (6) єврогейм (6) передзамовлення (5) Kozak Games (5) Зоряні війни (5) kilogames (4) feelindigo (4) мініатюрки (4) Bombat Game (4) карантин (4) Star Wars (4) Володимир Кузнєцов (4) Сергій Штепа (4) львів (3) клуб (3) враження (3) прототип (3) коронавірус (3) летсплей (3) абстрактні ігри (3) Ольга Федіна (3) geekcon store (2) київ (2) Ігромаг (2) кікстартер (2) ігри для вечірки (2) манчкін (2) the will (2) воля (2) Taka Maka games (2) malvy games (2) докер (2) пірати (2) Dino Battle (2) IGames (2) гікач (2) телеграм (2) корисні поради (2) соло ігри (2) інтерв'ю (2) шахи (2) Аналітика (2) варгейми (2) Пісочниця (2) Boardgame.com.ua (1) кубик (1) харків (1) cbgames (1) octopus (1) хобімонстр (1) краудфандінг (1) спільнокошт (1) Dungeon lords (1) Legacy (1) Shokopack (1) Ужгород (1) Вечірка Мопсів (1) геометрія уяви (1) дженга (1) уно (1) швидерця (1) woodcat (1) дата (1) Роман Задорожній (1) дивозвірі (1) гумор (1) diy (1) рококо (1) bgg (1) топ (1) плямки (1) warhammer (1) Третя планета (1) духи лісу (1) мегаполіс (1) інстаграм (1) контакти (1) фейсбук (1) постер (1) челендж (1) інтелектуал (1) крокодил (1) 40 ніжок (1) нумограй (1) Welcome to (1) ігри для вивчення англійської (1) Ґавіал (1) YalWorld (1) Кашталярій Богдан (1) Микола Клименко (1) Gigamic (1) Wanted Games (1) Ludum (1) пнп (1) шьогі (1) амазон (1) порада (1) теорія гри (1) пекуче питання (1) Детективні ігри (1) ігри з мобільними додатками (1) Колекціонування (1) DnD (1)
Тримаємо вас в курсі найцікавіших та найактуальніших подій світу настільних ігор в Україні.
Розповідаємо про настільні ігри просто, весело та цікаво.