Груповий етап турніру Джайпур

Добігає кінця відбірковий етап онлайн турніру з гри "Джайпур".

Останні відбіркові матчі буде зіграно сьогодні, у неділю, о 18-00. Після чого ми будемо знати повний перелік 32 учасників, що пройшли до групового етапу.

Сьогодні ж о 21-00 на нашому Twich-каналі буде невеличкий стрім, на якому проведемо жеребкування та докладніше розповімо за сам етап.

Запис стріму та текстову версію буде додано до цієї новини.

Сформовані групи та запланований розклад (коли він буде призначений) також буде на сторінці Турніру - Матчі

Груповий етап пройде у період ПН - ПТ (5 - 9 квітня). 32 учасники будуть розподілені на 8 груп по 4. В кожній групі матчі гратимуться по системі "кожен з кожним". Тобто, кожен гравець зіграє 3 матчі. При цьому, вони будуть одночасно грати 2 матчі.

Регламент по часу на матч лишається 30 хв. на партію (15 хвилин на гравця). Наприклад, якщо час початку матчів групи буде призначено на 21:00, то перший тур починається о 21:00 (наприклад, 1-2, 3-4 гравці), далі о 21:30 вони переходять у 2-й тур (1-4, 2-3 гравці), а потів вже о 22:00 перейдуть у 3-й тур (1-3, 2-4 гравці). За результатами цих 6 ігор і буде визначений переможець групи, який пройде у фінальний етап. У разі, якщо 2 гравці матимуть статистику 2 перемоги 1 поразка - BGA самостійно визначить переможця за коефіцієнтами.

Для учасників груп будуть створені окремі чат-групи на BGA або у Телеграмі, для визначення дати та часу гри.

Усі бажаючи зможуть слідкувати за розкладом та самими партіями на сторінці матчі. Для кожної групи буде додано посилання на сам "турнір на BGA".