Новини від 10.05.2020

Новини від 10.05.2020

В цьому випуску новин Роман розповість про плани українського видавництва Kilogames на цей рік, новини Кікстартеру та безкоштовні ПнП ігри від великих видавництв. Приємного перегляду!

Видавництво Kilogames 12 травня відкриє передзамовлення на чудову асиметричну гру Root. Також найближчим часом на нас чекатиме передзамовлення на доповнення до гри Тераформування Марса — Час Венери.

Ведуться перемовини щодо локалізації Marvel Champions. The Card Game, Everdell та декількох інших невеличких ігор. Будемо тримати кулачки, щоб Kilogames все вдалося.

Безкоштовні доповнення, правила та сценарії

Видавництво Hans im Gluck розробило і випустило нове доповнення до гри Carcassonne - Die Landvermesser (Геодезисти). Ви можете безкоштовно його завантажити, видрукувати та додати до базової гри (правила до доповнення викладені англійською та німецькою мовами, самі компоненти мовнонезалежні).

Видавництво AEG виклало правила до гри Space Base, які дозволяють грати через відеозв'язок з друзями, якщо ви маєте принаймні одну коробку з грою. Вони зазначають, що володар коробки стане ведучим, який керуватиме грою. До нього зможуть доєднатися від 1 до 1 мільйону гравців, щоб зіграти разом онлайн партію.

Fantasy Flight Games виклали на своєму сайті безкоштовний автономний сценарій до гри Жах Аргема з героїнею Daisy Walker з паралельного всесвіту. Судячи з опису компанія планує вводити в гру більше персонажів з паралельного всесвіту, щоб зробити гру цікавішою, додати незалежних бічних сценаріїв та допомогти гравцям зазирнути за вуаль звичного світу. Підійде для тих, хо володіє англійською на непоганому рівні.

На сайті Board Game Geek автори настільної гри Deep Blue виклали соло сценарій The Captain Returns. Він підійде для 1-3 гравців, що мають коробку з базовою грою та здатні подужати 1 сторінку правил англійською мовою.

Studio H виклали у вільний доступ правила для 2-х гравців до гри Oriflamme (не плутати з компанією, що продає косметику) англійською мовою. Це гра про часи монархії у Франції, коли один король помер і у ваших руках привести на престол свого ставленика. Дійте силою та хитрістю. Король помер! Хай живе король!

Також у відео ви дізнаєтеся про анонси цікавих ігор від різних видавців, а з 7 хвилини 46 секунди зможете почути про найцікавіші проєкти на Кікстартері. Підписуйтесь на канал Світ настільних ігор на ютубі, лайкайте нові відео від Свідків кубика та не пропускайте найцікавіші новини. Передивитися старі випуски новин ви можете на нашому сайті.

Тримаємо вас в курсі найцікавіших та найактуальніших подій світу настільних ігор в Україні.
Розповідаємо про настільні ігри просто, весело та цікаво.