Новини від Свідків кубика - 19.04.20

Новини від Свідків кубика - 19.04.20

 

Цікавитесь новинами настільних ігор, але не хочете самостійно перелопачувати сторіночки сотень закордонних видавництв? На щастя, є Роман, якому цей процес явно приносить масу задоволення. Він поділиться останніми анонсами: що і коли з гарячих новинок планується до виходу, розповість про нові проєкти на кікстартері, та про дві гри з рубрики "карантинна халява". Це офіційні ПнП ігри від закордонних видавництв, які ви можете завантажити, видрукувати вдома та пограти в новинку абсолютно безкоштовно.

KeyForge

Нові набори карт "Mass Mutation" стануть у пригоді навіть якщо ви ніколи не грали в KeyForge. Їх вистачить на багато цікавих партій для 2-х осіб. Якщо ж ви вже грали, то ці колоди додадуть різноманіття та змусять вигадувати абсолютно нові шляхи, щоб досягти перемоги.

WonderLand

Ця гра наче створена спеціально для всіх хто обожнює протистояння Аліси та Червоної королеви. Користуйтеся магічними предметами, та намагайтеся контролювати якнайбільше територій. Розміщуйте карти у квадрат 6 на 6, але робіть це уважно, щоб отримувати переможні бали за кожен рядок і стовпчик. 


Новини Кікстартера стартують з 3 хвилини 11 секунд. Посилання на проекти на Кікстартері можна знайти під відео, якщо перейти на нього на ютубі.

Тримаємо вас в курсі найцікавіших та найактуальніших подій світу настільних ігор в Україні.
Розповідаємо про настільні ігри просто, весело та цікаво.