Оберемо гру року разом!

Оберемо гру року разом!

Вітаємо вас, любі друзі. 2020 рік минув вже давно, а ми так і не зробили підсумків, не написали здоровенних дописів про кожну настолочку, що вийшла минулого року, як робили всі попередні роки. Це тому, що цього разу ми хочемо підбити підсумки року разом із вами.

 

Ми підготували невеличкий івент в якому кожен з вас може взяти участь. Це голосування на звання найкращої української гри 2020 року, найкращої локалізації 2020 року і найкращого блогу 2020 року. Голосування проходитиме в дуже цікавий спосіб. Ви обиратимете одного з двох запропонованих номінантів, доки не переберете усі пари і не оберете найкращого. Залежно від того, як ви проголосуєте, буде змінюватися рейтинг кожного з претендентів і в результаті в кожній з категорій переможцем стане номінант з найвищим рейтингом. 

 

Тож ознайомлюйтеся з правилами та номінантами і гайда обирати найкращих.

 

Усе голосування відніме у вас буквально декілька хвилин: це зовсім не довго!

 

Крім того, ми зібрали компетентне журі: україномовних блогерів, що розказують про настольні ігри та добряче на них розуміються. Журі також визначить найкращу українську гру та найкращу локалізацію. Дуже цікаво буде подивитися, на скільки різнитимуться вподобання гравців та блогерів.

 

Компетентне журі складається з наступних суддів:

 

Голосування триватиме до 31 січня, а оголошення результатів чекайте на початку лютого. Давайте разом вирішимо, яка з цьогорічних новинок була найкращою. Натискайте сюди, щоб перейти до голосування.

 

P. S.

До переліку номінантів потрапили тільки ті ігри і локалізації українською мовою, що вперше з’явилися в продажі в протягом 2020 року. Також важливо зазначити, що ви зможете проголосувати лише за самостійні авторські ігри (тобто серед номінантів немає доповнень, яких цього року теж вийшло доволі багато і “народних” ігор).

Тримаємо вас в курсі найцікавіших та найактуальніших подій світу настільних ігор в Україні.
Розповідаємо про настільні ігри просто, весело та цікаво.