Декодер (Decrypto)

Декодер (Decrypto)
Ранг: 96
Світова оцінка: 7.8
Кількість гравців: 3 - 8
Вік гравців: 12
Тривалість гри: 45
Складність: 1.8
Видавець:
Реліз локалізації: 6. 2021

Декодер | Правила та Летсплей | Чому я досі її не грав?

🎲 Буду вдячний за підтримку моїх відео та цього каналу 👇 ❤️ Вподобайка, підписка і комент Канали підтримки 1. Buy Me a Coffee - https://www.buymeacoffee.com/ihorko (там є різні класні бонуси і можливість виграти настолочку) 2. Банка - https://send.monobank.ua/jar/3CiUrJs7Mp (Mono) 3. Номер картки банки - 5375 4112 0519 6210 (Mono) ----------------------------------------------------------------- Соціальні мережі https://linktr.ee/ihorko ----------------------------------------------------------------- 🔥 Всі передзамовлення на настільні ігри знайдете в телеграм каналі https://t.me/ihorko_and_pre_order ----------------------------------------------------------------- Видавець: Games7Days - https://games7days.com/dekoder.php Кiлькiсть гравцiв: 3-8 Час гри: 15 - 45 хвилин Вiк: від 12 років

Декодер - огляд офігенного патігейму для гіків

Це огляд на чудову та глибоку настільну гру для гіків - Декодер. В ній вам потрібно асоціативно пояснювати код своїй команді так, щоб інша команда не змогла пов'язати ваші асоціації.

ТОП 10 ПАТІГЕЙМІВ

У цьому відео я порекомендую вам найкращі, на мій погляд, фанові настільні ігри для компанії, що прямо зараз можна придбати українською і добряче повеселитися!

Огляд настільних ігор Тенета слів versus Декодер

Декодер. Паті-гра №1 у світі! Огляд настільної гри

Написати відгук

Що б написати відгук ви маєте бути авторизованим.

Тримаємо вас в курсі найцікавіших та найактуальніших подій світу настільних ігор в Україні.
Розповідаємо про настільні ігри просто, весело та цікаво.