Cyberpunk 2077: Банди Найт-Сіті(Cyberpunk 2077: Gangs of Night City) (2023)

Базова гра
Ранг: 3746
Світова оцінка: 7.51
Кількість гравців: 1 - 5
Вік гравців: 14
Тривалість гри: 120
Складність: 2.9
Видавець:

Опис

Безжальна битва за Найт-Сіті

«Cyberpunk 2077. Банди Найт-Сіті» — це бойова стратегія з деталізованими фігурками, натхненна популярною відеогрою «Cyberpunk 2077». Події гри розгортаються у футуристичному каліфорнійському мегаполісі під назвою Найт-Сіті, що занурений у хаос беззаконня й безжальні битви за владу над цією блискучою дірою.

Основні поняття

  • Банди. Кожна банда має власний планшет, унікальні здібності та переможні стратегії. У коробці ви знайдете компоненти чотирьох банд: «Тигрові кігті», «Валентинос», «Вудуїсти» та «Вихор».
  • Звичайні бійці. Звичайні бійці — основа кожної банди. Саме вони взаємодіють із жителями Найт-Сіті та вирішують найпростіші завдання. Є три класи звичайних бійців: соло, які беруть участь у перестрілках і вилучають бійців суперника, технарі, що збирають дрони, використовують можливості та наймають межовиків, і мережники, які здобувають корпоративні таємниці й інші бонуси.
  • Особливі бійці. Дрони, пов’язані з технарями, допомагають банді закріпитися на позиціях і підтримувати боєздатність інших бійців. Межовики, що мають унікальні здібності, за певну плату битимуться на боці банди, що найняла їх.
  • Ресурси. У грі є 3 типи ресурсів: євродолари — офіційна валюта Найт-Сіті, контрабанда — контейнери з нелегальним вмістом, як-от кібервироби чи зброя, та корпоративні таємниці — ресурс-джокер, який можна витрачати замість інших ресурсів.
  • Карти бою. Карти бою використовують під час перестрілки. Ці карти відображають зброю, кібервироби та швидкозлами, що дають бійцям перевагу під час бою. Кожен гравець починає гру з однаковим набором карт бою, які протягом гри можна замінити на поліпшені й потужніші карти.
  • Карти можливостей. Це підпільні угоди, які укладають банди. Щоб скористатися ними, потрібно заплатити контрабандою. Коли гравець використовує можливість, він підвищує свій рівень вуличної репутації, а також здобуває додаткові винагороди.
  • Точки впливу. Локації, які може захопити звичайний боєць або межовик. На ігровому полі є точки впливу таких типів: справник, бізнес і фортеця даних.
  • Присутність і домінування. Присутність і домінування визначають, які винагороди гравець отримує під час відновлення.

Огляд ігроладу

Гравці по черзі виконують ходи, поки не виконають умови закінчення гри. Активний гравець виконує один із двох типів ходу: 

  1. Активація. У свій хід гравець може виконати одну або дві дії. Усього є шість типів дій, для кожної з яких є відповідний жетон дії:
  • активація соло — гравець може перемістити своїх соло, а також розпочати перестрілку в одному районі, де є дружній соло й ворожий боєць. Під час перестрілки гравці вибирають карту бою з руки, викладають її долілиць, одночасно перевертають і порівнюють результати та втрачають бійців відповідно;
  • активація технарів — гравець може перемістити своїх технарів і дронів, а потім, залежно від точок впливу, які контролює гравець, він може скористатися можливістю або найняти бійця-межовика;
  • активація мережників — гравець може перемістити своїх мережників, отримати корпоративні таємниці, перемістити маркер треком Мережі й застосувати відповідні ефекти;
  • побудова сховку — гравець може побудувати сховок, які необхідні, щоб здобути домінування в районі та збільшити кількість бійців;
  • поліпшення карти бою — поліпшені карти бою можуть мати особливі ефекти, що впливають на певні кроки перестрілки;
  • універсальна дія — гравець може виконати будь-яку дію.

    2. Відновлення. Під час відновлення гравець може повернути використані жетони дій, здобути винагороди з районів і найняти в банду нових бійців.

Кінець гри

Гра закінчується, якщо одна з банд досягла поділки «25» на треку вуличної репутації, або якщо виконана умова сюжетного епілогу. Якщо в сюжетному епілозі не вказано інакше, перемагає банда з найвищим рівнем вуличної репутації.