Res Arcana

Res Arcana
Ранг: 120
Світова оцінка: 7.8
Кількість гравців: 2 - 4
Вік гравців: 12
Тривалість гри: 60
Складність: 2.6

В цій грі ви в ролі мага будете використовувати різноманітні магічні есенції та предмети, користуватися стародавніми артефактами та робити все щоб заволодіти місцями сили!

Принаймні так написано в правилах. А насправді це доволі абстрактна гра, в якій ви спробуєте найбільш вдалим чином розіграти 8 карт, щоб вони приносили вам постійний прибуток і дали змогу заробити якнайбільше переможних балів.

Щотижневий картон 09.03.2021

У цьому відео Роман розповість нам про ігри які він зіграв за тиждень.

Відеоправила настільної гри Res Arcana (українське видання)

У процесі партії маги будуть збирати золото й есенції життя, смерті, запалу та спокою, створювати унікальні артефакти, закликати за допомогою них драконів, захоплювати стародавні монументи й місця сили. Гра ведеться на переможні очки. Наприкінці переможе той, хто набере їх більше.

Res Arcana Настільна гра Огляд (українською)

Артем з каналу Beaver Games оглядає чудову і швидку гру від Тома Лемана — Res Arcana.

А ви готові до битви магів?

GEEKACH NEWS Дюна, Жах Данвіча, Res Arcana, Містична долина, For Sale, новинки Igames та конкурс!

Актуальні новини світу настільних ігор. Дізнайтеся більше про ігри, які вже зараз можна передзамовити та анонсовані новинки.

У цьому випуску:
– «Res Arcana» вже у продажу
– Спадщина Данвіча — новий жах в Аргхемі
– Передзамовлення на локалізацію «Дюна. Імперіум» відкрито
– Триває передзамовлення на гру Містична Долина (Mystic Vale)
– Анонс українського видання For Sale - «З молотка!»
– Гра «Viticulture» отримає українську локалізацію!
– Новини від видавництва Igames: доповнення до гри «Детектив клуб: Нуар», гра «Креатив» та новенькі локалізації «Тема» і «Салат: Рецепт успіху»

– Веселий конкурс з цінними призами!)

Res Arcana | Розпаковка настільної гри

Res Arcana - настільна гра від Тома Леманна, в якій ми приміряємо на себе роль мага, який готуватиметься до великої магічної битви, збираючи необхідні ресурси, есенції, артефакти, місця сили та монументи. З цього відео ви дізнаєтеся, які компоненти знаходяться всередині коробки та наскільки зручний внутрішній органайзер гри.

Новини світу українських настільних ігор 28.11.20

Res Arcana - черговий хіт від Тома Леманна

В новому відео Олексій розповість про чудову гру “Res Arcana” та доповнення до неї “Lux et Tenebrae “.

Ви дізнаєтесь:

  • які саме компоненти є в грі;
  • чому органайзер до неї супер-продуманий;
  • як відбувається підготовка до партії;
  • основні правила та нюанси гри;
  • враження від партій.

Підписуйтесь на канал MrFinkreg на ютубі.

Res Arcana: швидкий огляд гри

«Res Arcana» – одна з найобговорюваніших ігор в нашому чатику в телеграмі. Настільки популярна, що навіть породила декілька невеличких місцевих мемів і наліпку в пакунку стікерів про любителів настільних ігор. Саме тому, коли Geekach оголосив про наміри локалізувати гру і запропонував мені зняти огляд, я із задоволенням погодилася.

Чи не пошкодувала я про своє рішення і чи не закидають мене каменюками в чатику, за те, що я бачу в грі деякі мінуси? Ні і ні. Але про все це детальніше у відео.

Декілька слів про гру «Res Arcana»

Гра підійде для 2-3 або 4 учасників віком від 12 років.
Партія триватиме 30-60 хвилин.

В цій грі ви в ролі мага будете використовувати різноманітні магічні есенції та предмети, користуватися стародавніми артефактами та робити все щоб заволодіти місцями сили!

Принаймні так написано в правилах. А насправді це доволі абстрактна гра, в якій ви спробуєте найбільш вдалим чином розіграти 8 карт, щоб вони приносили вам постійний прибуток і дали змогу заробити якнайбільше переможних балів.

Чим відрізняється українська версія?

Якість локалізованої версії буде така сама, як і в оригінальної гри, яку ви бачите на відео, тому що друкуватимуться вони на одній тій самій фабриці. 

На вас очікують: гарненькі дерев’яні фігурки есенцій, плиточки місць сили і магічних предметів із товстого картону, та купа карт. А до цього всього ще й суперзручний органайзер (серйозно, один з найкращих органайзерів, що я бачила), що вміщує в себе не тільки базову гру, а й доповнення.

В локалізації будуть використані фемінітиви, для позначення жіночих персонажів.

Зображення зі сторінки передзамовлення на сайті Geekach

В європейській версії гри (в тому числі і в українській), змінене зображення на карті «nightingale», бо як виявилося в інших широтах і на території Америки літають зовсім різні солов’ї.

Зображення зі сторінки Geekach у фейсбуці

Загалом зображення в грі доволі симпатичні, а іконографіка дуже зрозуміла.

Деталі передзамовлення

Передзамовлення на гру вже відкрито і триватиме до 10 вересня. Надходження коробочок з грою «Res Arcana» в Україну очікується в листопаді цього року, тоді попередні замовлення і будуть розіслані щасливим покупцям.

Вигідно замовляти гру одразу з протекторами (якщо ви полюбляєте такий варіант захисту карт), адже кожної партії доведеться ретельно перемішувати колоди, а під час гри постійно взаємодіяти з картами (тримати їх в руках, перекладати з місця на місце або повертати їх).

Geekach також може порадувати замовників крутими промо-картами магів з альтернативними ілюстраціями. Вони будуть додані до передзамовлених коробочок безкоштовно, якщо новина про гру «Res Arcana» назбирає 100 репостів у фейсбуці, а на канал Гікача у ютубі підпишеться 250 людей.

Дивіться огляд, замовляйте Рес Аркану, якщо вона вам сподобалася та підписуйтесь на нас на Патреоні.

Це Рес Аррррканааааа!

Це Рес Аррррканааааа!

Рес Аркана вийшла в 2019 році і вже встигла видертися на 125 щабель світового рейтингу сайту bgg з відміткою 7.8. Більше по цю гру читайте за посиланням

Результати Онлайн турніру з гри Res Arcana

Результати Онлайн турніру з гри Res Arcana

Результати турніру та привітання переможців

Онлайн турнір з «Res Arcana»

Онлайн турнір з «Res Arcana»

Втомилися чекати на весну, великі ігротеки, гучні фестивалі, цікаві турніри та закінчення карантину? І ми. Саме тому ми переносимо найцікавіші події в онлайн і відкриваємо реєстрацію на Турнір з «Res Arcana»! На переможців чекатиме: гучна слава та круті призи.

Написати відгук

Що б написати відгук ви маєте бути авторизованим.

Тримаємо вас в курсі найцікавіших та найактуальніших подій світу настільних ігор в Україні.
Розповідаємо про настільні ігри просто, весело та цікаво.