7 Чудес: Дуель (7 Wonders Duel)

7 Чудес: Дуель (7 Wonders Duel)
Ранг: 19
Світова оцінка: 8.1
Кількість гравців: 2
Вік гравців: 10
Тривалість гри: 30
Складність: 2.2
Видавець:
Реліз локалізації: 2019

Граємо в 7 Чудес: Дуель + Пантеон + Агора

Усім привіт! Запрошуємо до перегляду летсплею настільної гри "7 Чудес: Дуель" (7 Wonders Duel) разом із доповненнями "Пантеон" (7 Wonders Duel: Pantheon) та "Агора" (7 Wonders Duel: Agora). Це наш перший летсплей, у якому ми граємо нашу першу партію "7 Wonders. Duel" з двома доповненням. Зауваження, пропозиції та побажання можете залишати в коментарях.

7 Чудес: Дуель + Пантеон + Агора | Огляд настільної гри

Усім привіт! Запрошуємо до перегляду великого огляду настільної гри "7 Чудес: Дуель" (7 Wonders Duel) разом із доповненнями "Пантеон" (7 Wonders Duel: Pantheon) та "Агора" (7 Wonders Duel: Agora). У цьому відео ми розповідаємо власні враження від ігрового процесу окремо базової "7 Wonders. Duel", а також окремо і від доповнень, порівнюємо та визначаємося з доповненням, яке сподобалося більше. Також розповідаємо деякі плани про весь набір "7 Чудес: Дуель".

7 Чудес: Дуель. Агора | Розпаковка доповнення до настільної гри

Запрошуємо до перегляду розпаковки доповнення "Агора" до настільної гри "7 Чудес: Дуель", що локалізована українською видавництвом Ігромаг. 7 Чудес: Дуель. Агора – це доповнення до однієї з найкращих дуельних ігор – 7 Чудес: Дуель. Тепер гравцям стає доступний шестипалатний Сенат. Займаючи в ньому крісла, учасники гри моментально отримують доступ до спеціальних здібностей. Крім того, разом з органом правління в грі з'являється ще один спосіб досягти перемоги. Тепер партію можна виграти, зайнявши найбільшу кількість місць в Сенаті.

ТОП 10 настільних ігор, локалізованих в Україні

Для тих хто давно не поглядував на сайт BGG наш канал підготував топ ігор, які можна, або скоро можна буде купити українською)

7 Чудес: Дуель | Правила настільної гри

У цьому відео ви дізнаєтесь, як можна розбудовувати власну цивілізацію шляхом розвитку своєї столиці, наукової та військової сфери, а також як можна побудувати власне чудо світу.

TOP 100 Board Games Scratch Poster. У що ми грали?

Теорії Гри потрапив до рук Скретч-постер з ТОП 100 настільних ігор за версією BGG. І що ми з ним зробили? Звісно те, що й треба робити зі скретч-постерами. Перевірили, що ми можемо там стерти. Вийшло довжелезне відео майже на півтори години.

Отже у цьому випуску:

- перелік ігор, які Оля ненавидить;

- перелік ігор, в які Міша завжди програє;

- перелік ігор з топу, про які Оля з Мішою навіть не чули.

Написати відгук

Що б написати відгук ви маєте бути авторизованим.

Тримаємо вас в курсі найцікавіших та найактуальніших подій світу настільних ігор в Україні.
Розповідаємо про настільні ігри просто, весело та цікаво.