Крила (Wingspan)

Крила (Wingspan)
Ранг: 25
Світова оцінка: 8.1
Народна оцінка: 10
Кількість гравців: 1 - 5
Вік гравців: 10
Тривалість гри: 70
Складність: 2.4
Видавець:
Реліз локалізації: 8. 2020

Відчуйте себе орнітологом, що спостерігає за красивими птахами. Розміщуйте картки пташок на своєму планшеті та спробуйте найефективнішим чином використовувати їх спеціальні властивості. Отримайте переможні бали в кінці гри відповідно до загальних і персональних карт цілей. І не забудьте насолодитися красою компонентів гри.

Крила. Птахи Океанії | Розпаковка доповнення до настільної гри

Запрошую до перегляду розпаковки доповнення "Птахи Океанії" до настільної гри "Крила", української локалізації від видавництва "Ігромаг". З цього відео ви дізнаєтеся, яке продовження логічного ланцюжка "Крила" — "Крила. Птахи Європи" — "...", які компоненти знаходяться всередині коробки доповнення “Крила. Птахи Океанії”, які елементи змінюють базову гру та в чому полягає універсальність нового типу корму — нектару.

Наша колекція настільних ігор | Частина 1

Розповім вам, про нашу колекцію настільних ігор. Це лише перша частина, в майбутньому планую ще зробити другу) Все почалося з коробки Ticket to ride і за 3 роки ось така колекція назбиралась! Обов'язково пишіть коментрі про відео (чи вам сподобалось, чи хочете ще бачити подібні відео) та думки про дані ігри! І будете мати+ до карми за підтримку україномовного контенту Не судіть строго за русизми, вони в відео будуть проскакувати)

ТОП 10 настільних ігор, локалізованих в Україні

Для тих хто давно не поглядував на сайт BGG наш канал підготував топ ігор, які можна, або скоро можна буде купити українською)

Крила (Wingspan). Огляд найкращої настільної гри для сім'ї

А ось і новий огляд, як і обіцяли) Не дивлячись на те, що наше основне світло зламалось, знімали цього разу ми навіть не на iPhone, а на звичайному Xiaomi далеко не найновішої моделі, ми все ж таки це зробили. Завдяки монтажу нам вдалося довести відео до хоча б +- презентабельного вигляду. Як вам?

Folded Space збірка органайзера для настільної гри Крила (Wingspan)

У цьому відео Ростик збере органайзер для настільної гри Крила від виробника Folded Space. Офіційним дистриб'ютором в Україні є компанія Lord of Boards.

Крила | Розпаковка настільної гри

Запрошую до перегляду розпаковки настільної гри "Крила", української локалізації від видавництва "Ігромаг". Старався дуже детально оглянути компоненти, а їх тут справді багато! З цього відео ви дізнаєтеся, до чого тут лучні собачки, наскільки гарні компоненти (дуже гарні!) і як їх розташувати в коробці та в органайзері від TowerRex.

Новини світу українських настільних ігор 28.11.20

Що в середині гри Wingspan?

Ще не маєте "Wingspan" у своїй колекції? То не спішіть бігти її купувати. Якщо ви наберетесь терпіння і трохи зачекаєте, то зможете замовити собі українську версію гри, адже компанія "Ігромаг" анонсувала її локалізацію. Чи варто воно того? Можливо ви знайдете відповідь після перегляду відео, адже там ви побачите:

- що в середині коробки;

- яке відношення українська компанія "Tower Rex" має до цієї гри;

- як Оля йойкає кожного разу, коли бачить мімішні компоненти.

 

Підсумки голосування за найкращу гру, локалізацію та блог 2020

Підсумки голосування за найкращу гру, локалізацію та блог 2020

Довгоочікуване оголошення результатів голосування за найкращу українську гру 2020, найкращу локалізацію 2020 та найкращий блог 2020

Написати відгук

Що б написати відгук ви маєте бути авторизованим.

Тримаємо вас в курсі найцікавіших та найактуальніших подій світу настільних ігор в Україні.
Розповідаємо про настільні ігри просто, весело та цікаво.