Wingspan

Wingspan
Ранг: 20
Світова оцінка: 8.1
Кількість гравців: 1 - 5
Вік гравців: 10
Тривалість гри: 70
Складність: 2.4

Відчуйте себе орнітологом, що спостерігає за красивими птахами. Розміщуйте картки пташок на своєму планшеті та спробуйте найефективнішим чином використовувати їх спеціальні властивості. Отримайте переможні бали в кінці гри відповідно до загальних і персональних карт цілей. І не забудьте насолодитися красою компонентів гри.

Folded Space збірка органайзера для настільної гри Крила (Wingspan)

У цьому відео Ростик збере органайзер для настільної гри Крила від виробника Folded Space. Офіційним дистриб'ютором в Україні є компанія Lord of Boards.

Крила | Розпаковка настільної гри

Запрошую до перегляду розпаковки настільної гри "Крила", української локалізації від видавництва "Ігромаг". Старався дуже детально оглянути компоненти, а їх тут справді багато! З цього відео ви дізнаєтеся, до чого тут лучні собачки, наскільки гарні компоненти (дуже гарні!) і як їх розташувати в коробці та в органайзері від TowerRex.

Новини світу українських настільних ігор 28.11.20

Що в середині гри Wingspan?

Ще не маєте "Wingspan" у своїй колекції? То не спішіть бігти її купувати. Якщо ви наберетесь терпіння і трохи зачекаєте, то зможете замовити собі українську версію гри, адже компанія "Ігромаг" анонсувала її локалізацію. Чи варто воно того? Можливо ви знайдете відповідь після перегляду відео, адже там ви побачите:

- що в середині коробки;

- яке відношення українська компанія "Tower Rex" має до цієї гри;

- як Оля йойкає кожного разу, коли бачить мімішні компоненти.

 

Підсумки голосування за найкращу гру, локалізацію та блог 2020

Підсумки голосування за найкращу гру, локалізацію та блог 2020

Довгоочікуване оголошення результатів голосування за найкращу українську гру 2020, найкращу локалізацію 2020 та найкращий блог 2020

Написати відгук

Що б написати відгук ви маєте бути авторизованим.

Тримаємо вас в курсі найцікавіших та найактуальніших подій світу настільних ігор в Україні.
Розповідаємо про настільні ігри просто, весело та цікаво.