Brass. Бірмінгем (Brass: Birmingham)

Brass. Бірмінгем (Brass: Birmingham)
Ранг: 1
Світова оцінка: 8.6
Народна оцінка: 9
Кількість гравців: 2 - 4
Вік гравців: 14
Тривалість гри: 120
Складність: 3.9
Видавець:
Реліз локалізації: 4. 2021

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ BRASS. БІРМІНГЕМ (BRASS: BIRMINGHAM)


 «Brass. Бірмінгем» - це гра про конкуруючих підприємців у період англійської промислової революції в 1770-1870 роках. Мідленс - регіон у центральній частині Англії. Саме тут були головні вугільні шахти. Промислова агломерація була зосереджена довкола міста Бірмінгема. За вугільні родовища та дим заводських труб її прозвали Чорною країною.
 В основі гри ті самі правила, що й у «Brass. Ланкашир». Ви будуватимете власну індустріальну імперію, налагоджуючи з'єднання водних каналів та залізниці, а також споруджуючи та модернізуючи різні підприємства, такі як текстильні фабрики, вугільні шахти, ливарні заводи, мануфактури, гончарні майстерні та пивоварні. Усі ігрові дії виконуються за допомогою карток. Ігровий процес більш напружений, ніж у грі-попередниці: сімнадцять фунтів як стартовий капітал, вугілля та залізо коштують дорожче. Також у грі з'явився новий ресурс (пиво) та жетони комерсантів. Типи підприємств перероблені: їх побільшало, які параметри різноманітніше. Додані карти-джокери, які становлять окрему колоду та дають можливість будувати будь-яке підприємство у будь-якому місті.
 
 Кожна епоха складається з кількох раундів, кількість яких залежить кількості учасників у грі. Гравцям доступні такі дії (дві в хід):

  •   Будівництво підприємства За деякі потрібно буде заплатити вугіллям або залізом.
  •   Модернізація власних підприємств. Гравці скидають підприємства менших рівнів, щоб відкрити доступ до сильніших підприємств, які приносять більший дохід або більше переможних очок.
  •   Розвиток шляхів водного та залізничного сполучення від локацій, що вже входять до вашої транспортної мережі, до нових місць.
  •   Продаж вироблених товарів. Виробничі будівлі, з'єднані мережею доріг із ринком, дають можливість обміняти товари на гроші чи переможні очки.
  •   Отримання грошей як позички.
     

 Партія триває дві ігрові епохи: епоху каналів (1770—1830) та епоху залізниць (1830—1870). У грі перемагає підприємець, який накопичив найбільше переможних очок після завершення епохи залізниць.
 «Brass. Ланкашир» та «Brass. Бірмінгем» базуються на одних і тих же механіках, але відмінностей у правилах достатньо, і обидві ігри мають свій темп і свій набір різних шляхів до перемоги. У будь-якому випадку оригінальна концепція позичок як ігрової механіки, придумана Мартіном Уолессом, у поєднанні з логістичними завданнями зробила Brass сучасною класикою.

Brass. Бірмінгем - огляд настільної гри

В цьому відео я розповідаю про настільну гру Brass. Бірмінгем (Brass. Birmingham), одну з накращих настолок у світі. Це дуже комплексна стратегія про індустріальну епоху в Британії, де ми вибудовуємо власні виробничі імперії, які переплітаються між собою. Українською цю гру видали Lord of Boards.

ТОП 10 настільних ігор, локалізованих в Україні

Для тих хто давно не поглядував на сайт BGG наш канал підготував топ ігор, які можна, або скоро можна буде купити українською)

Свідки Кубика. Brass. Бірмігем (Brass: Birmingham)

Свідки повернулись) Ростик, Роман та Стас зіграли в настільну гру "Brass. Бірмігем", яку локалізувало видавництво Lord of Boards та поділились своїми враженнями від неї. Brass. Бірмігем - це продовження економічної стратегічної настільної гри, шедевра Мартіна Уоллеса 2007 року. "Brass. Бірмінгем" розповідає історію конкуруючих підприємців у Бірмінгемі під час промислової революції між 1770-1870 роками. У цій настільній грі ви повинні розвивати, будувати та створювати свої підприємства та мережі, намагаючись задовільнити потреби ринку.

Brass Бірмінгем | Розпаковка настільної гри

Запрошуємо до перегляду розпаковки настільної гри "Brass. Бірмінгем", що була локалізована українською видавництвом Lord of Boards (Керівниця проекту - Вікторія Козумляк, перекладач - Марко Шарий). Brass. Бірмінгем — непроста економічна стратегія від Мартіна Воллеса, партія якої триває від 2 до 3 годин, що змусить вас добряче помізкувати, як оптимальніше використати доступні ресурси (гроші, пиво, вугілля, метал), щоб отримати найбільшу вигоду. Також важливо правильно вибудувати логістику в різні епохи каналів та залізних доріг між своїми підприємствами. А це вугільні шахти, плавильні та пивоварні, гончарні, майстерні текстильних фабрик і мануфактур. З цього відео ви дізнаєтеся, які компоненти знаходяться всередині коробки, чи ілюстрації гри темні та похмурі та чи помістяться усі компоненти в коробці гри в органайзері від Folded Space.

Новини зі світу настільних ігор 24.01.2021

Роман з каналу Світ настільних ігор розповідає про:

- запуск спільнокошту на новеньку українську локалізацію — СУПЕРГОЛ від Kozak Games

- передзамовлення на локалізації "Містична долина" (Mystic Vale), Вершники Скіфії (Raiders of Scythia), Brass. Бірмінгем, Дюна. Імперіум (Dune. Imperium).

- анонси локалізацій від Igames "Тема", "Салат. Рецепт успіху" та власної гри "Креатив" і першого доповнення до гри "Детектив клуб"- "Нуар"

- нові проєкти на Кікстартері.

Огляд зимових передзамовлень від "Карти на стіл"

На каналі наших друзів "Карти на стіл" вийшов чудовий огляд передзамовлень на настільні ігри, які тривають прямо зараз. Тож гайда дивитися, що саме пропонують видавці, тим більше Володимир дуже круто все розповідає.

 

Передзамовлення від видавництва Proton Games

 

Настільна гра "S.Y.N.C."

http://www.proton.games/sync-preorder/  

Передзамовлення від видавництва Geekach Games

 

Настільна гра "Коса"

https://geekach.com.ua/ua/kosa-scythe-serp/  

Передзамовлення від видавництва Lord of Boards

 

Настільна гра "Вершники Скіфії"

https://lordofboards.com.ua/ua/preorder-vershniki-skifii/ 

 

Настільна гра "Брасс. Бірмінгем"

https://lordofboards.com.ua/ua/preorder-brass-birminham/ 

 

Настільна гра "Джайпур"

https://lordofboards.com.ua/ua/preorder-jaipur/  

Передзамовлення від видавництва Ігромаг

 

"Крила. Птахи Океанії" - доповнення до настільної гри "Крила":

https://desktopgames.com.ua/article/wingspan-oceania-preorder.html  

Посилання на сторінку каналу Карти на стіл в фейсбуці

https://www.facebook.com/Cardsonthetableua

Поточні подіїМинулі події

Розпакування українського Брасу

Розпакування українського Брасу

Розпаковуємо свіженьку локалізацію Брас Бірмангем

Про демпінг цін, брак та Brass: Бірмінгем

Про демпінг цін, брак та Brass: Бірмінгем

Намагаємось розібратися в ситуації, чому російська де люкс версія гри «Brass: Бірмінгем» коштує дешевше звичайної української.

Написати відгук

Що б написати відгук ви маєте бути авторизованим.

Тримаємо вас в курсі найцікавіших та найактуальніших подій світу настільних ігор в Україні.
Розповідаємо про настільні ігри просто, весело та цікаво.