Root

Root
Ранг: 26
Світова оцінка: 8.1
Народна оцінка: 10
Кількість гравців: 2 - 4
Вік гравців: 10
Тривалість гри: 90
Складність: 3.7
Видавець:
Реліз локалізації: 2. 2021

Настільна гра «Root» - видатне явище в сучасному гейм-дизайні

Військово-пригодницька стратегія про розбірки казкових звірят у фентезійних лісових землях лише видається простою і дійсно такою сприймається, варто лишень трохи розібратися. Проте, учасникам пропонуються не просто асиметричні фракції, а й унікальні ігрові механіки для кожної з них.

Фактично це чотири гри в одній. Одна фракція буде грати в євро-стратегію, інша - в стелс-варґейм з політичними переворотами, а третя - займатися контролем територій і програмуванням дій. Є й четверта фракція, представлена ​​одиноким бродягою. Гра за Бродягу нагадує рольові ігри - герой бродить по мапі, збирає предмети (= прокачується) і виконує різні квести.

Для перемоги в грі необхідно набрати 40 очок. Очки даються за виробництво предметів і за знищення будівель і жетонів супротивників. Крім того, у кожній фракції є свої унікальні способи отримання переможних очок -- будівництво, експансія, вплив чи то виконані завдання.

ТОП 10 настільних ігор, локалізованих в Україні

Для тих хто давно не поглядував на сайт BGG наш канал підготував топ ігор, які можна, або скоро можна буде купити українською)

Огляд настільної гри Root

Root | Розпаковка настільної гри

Запрошуємо до перегляду розпаковки настільної гри "Root", що була локалізована українською видавництвом Kilogames (Керівник проекту - Олександр Полікарпов, перекладачі - Анатолій Пітик, Катерина Пітик). Root — асиметрична настільна гра від Коула Верле, в якій ми приміряємо на себе роль ватажка одного з лісових кланів (або Бурлаки), що має привести свою фракцію до лісового панування. Особливістю цієї гри є те, що умови гри різні для кожної з чотирьох фракцій: Муркізи де КотЕ, Крилатих Династій, Лісового Альянсу та Бурлаки. З цього відео ви дізнаєтеся, які компоненти знаходяться всередині коробки, чому ілюстрації гри неймовірні та що це за таємничий розіграш.

Свідки Кубика S3-E5.1 Root настільна гра

В цьому відео Свідки поділяться своїми враженнями від настільної гри Root. Root - це асиметрична, стратегічна гра в якій гравці буду грати за різних тварин. Кожна з фракцій тварин матиме свою особливу механіку гри та свої умови для здобування переможних балів.

Рут (Root). Що всередині?

У цьому відео Ростик відкриє для вас коробку свіжої локалізації настільної гри Рут (Root) від видавництва Кілоґеймс.

Рут (Root): Як грати? Правила настільної гри Рут

У цьому відео Андрій розповість, як грати в настільну гру Рут (Root), яку нещодавно компанія Kilogames видала українською мовою.

Поточні подіїМинулі події

Що ж всередині Root?

Що ж всередині Root?

Ви бачили гру Root? Це неймовірно мила гра про жорстоких звіряток. Я ще не встигла в неї пограти, тому у цьому дописі не буде вражень від ігроладу чи опису партій. Тільки компоненти гри. Бо це перший український наклад гри й він вартий цього.

Гра Року 2021. Результати

Гра Року 2021. Результати

Компетентне журі та користувачі порталу зробили свій вибір! Тож час оголосити переможців!

Написати відгук

Що б написати відгук ви маєте бути авторизованим.

Тримаємо вас в курсі найцікавіших та найактуальніших подій світу настільних ігор в Україні.
Розповідаємо про настільні ігри просто, весело та цікаво.