Цей дивовижний світ (It's a Wonderful World)

Цей дивовижний світ (It's a Wonderful World)
Ранг: 153
Світова оцінка: 7.9
Народна оцінка: 9
Кількість гравців: 1 - 5
Вік гравців: 14
Тривалість гри: 60
Складність: 2.3
Видавець:
Реліз локалізації: 2022

Очольте одну з 5 імперій та привдить її до процвітання. Для досягнення мети гравці обирають карти, накопичують ресурси, будують будівлі, армію, роблять відкриття і виконують соціальні проекти.

У «Дивовижному світі» ви - імперія, що стрімко розростається, і вам слід обрати свій шлях до свого майбутнього. Ви повинні розвиватися швидше і краще, ніж ваші конкуренти. Ви ретельно плануєте своє розширення, щоб розвивати свою виробничу потужність і керувати цим новим світом.

Цей дивовижний світ - гра на драфт карт та побудову двигунів від 1 до 5 гравців. У кожному раунді гравці отримують 7 карт, а потім обирають, які з них підуть у переробку, щоб негайно отримати ресурси, а які зберегти для будівництва, щоб отримати прибуток ресурсів у кожному раунді та / або отримати очки перемоги в кінці гри.

Коли карта повністю побудована, вона додається до Імперії гравця, щоб збільшити виробничі потужності для кожного раунду. Цікавинка полягає в тому, що фаза виробництва працює в певному порядку. Вам доведеться ретельно планувати свої конструкції, тому що побудовані карти можуть принести Вам прибуток вже у цьому раунді у пізнішій фазі виробництва!

З моменту виходу у 2019 році гра стрімко отримує купу нагород і це ще тільки початок!

А також гра долає кожний місяць по 10-15 позицій у рейтингу BGG і вже посідає 145 місце серед найкращіх ігор світу!

Нагороди і номінації:

 

Цей дивовижний світ за 3 хв | Швидкий огляд правил

Усім привіт! Запрошуємо Вас переглянути швидкий огляд настільної гри "Цей дивовижний світ" (It's a Wonderful World), яка була локалізована українською видавництвом Kilogames.

Відгук по настолка за серпень 2022

В цьому відео я розповідаю про настолки у які я зіграв у серпні 2022 року. Також розповідаю про новини каналу TheDrotUA та розігрую настолки!

Цей дивовижний світ - огляд настільної гри (It's a Wonderful World)

В цьому відео розповідаю про стильовий єврогейм з механікою драфту, у якому ви будете будувати власну імперію майбутнього. Українською цю гру локалізує видавництво Kilogames.

Летсплей у Цей дивовижний Світ (Нумограйка, Заруба)

У цьому відео ми з Ірою граємо у настільну гру It's a Wodnerful World, що була локалізована видавництвом Kilogames під назвою "Цей дивовижний світ". Це не дуже видовищна гра, тому що весь кайф від неї - це все ж таки той прорахунок, що відбувається у вашій голові. Але все ж таки ми вирішили показати як вона грається.

Свідки Кубика. Цей дивовижний світ (Its a wonderful world)

Ростик, Роман та Стас зіграли в настільну гру Цей дивовижний світ, яку буде локалізувати видавництво Kilogames. У «Дивовижному світі» ви - імперія, що стрімко розростається, і вам слід обрати свій шлях до свого майбутнього. Ви повинні розвиватися швидше і краще, ніж ваші конкуренти. Ви ретельно плануєте своє розширення, щоб розвивати свою виробничу потужність і керувати цим новим світом. Цей дивовижний світ - гра на драфт карт та побудову двигунів від 1 до 5 гравців. У кожному раунді гравці отримують 7 карт, а потім обирають, які з них підуть у переробку, щоб негайно отримати ресурси, а які зберегти для будівництва, щоб отримати прибуток ресурсів у кожному раунді та / або отримати очки перемоги в кінці гри. Коли карта повністю побудована, вона додається до Імперії гравця, щоб збільшити виробничі потужності для кожного раунду. Цікавинка полягає в тому, що фаза виробництва працює в певному порядку. Вам доведеться ретельно планувати свої конструкції, тому що побудовані карти можуть принести Вам прибуток вже у цьому раунді у пізнішій фазі виробництва!

Огляд настільної гри Цей Дивовижний Світ

Написати відгук

Що б написати відгук ви маєте бути авторизованим.

Тримаємо вас в курсі найцікавіших та найактуальніших подій світу настільних ігор в Україні.
Розповідаємо про настільні ігри просто, весело та цікаво.