У гріUnderwater Cities (Підводні міста), яка займає близько 30-45 хвилин на одного гравця, гравці представляють найпотужніші мізки у світі, мізки, номіновані через перенаселення Землі для створення найкращих і найбільш придатних для життя підводних територій з усіх можливих.
Основним принципом гри є розміщення карт. Три кольорові карти розміщуються вздовж краю основного ігрового поля в слоти 3 х 5, які також є кольоровими. В ідеалі гравці повинні розміщувати карти в слоти одного кольору. Тоді вони можуть виконувати як дії, так і переваги: дію, зображену в слоті на ігровому полі, а також перевагу карти. Дії та переваги дозволяють гравцям добувати сировину; будувати та покращувати міські куполи, тунелі та виробничі будівлі, такі як ферми, опріснювачі та лабораторії у власній підводній зоні; переміщувати свій маркер на доріжку ініціативи (що важливо для порядку гравців у наступному ході); активувати «карти А» гравця; збирати карти, як спеціальні, так і базові, які дають гравцям більше можливостей для прийняття рішень під час гри.
Усі майже 220 карт - як спеціальних, так і базових - розділені на п'ять типів відповідно до способу та часу використання. Підводні ділянки планується зробити двосторонніми, що дасть гравцям багато можливостей для досягнення вікторіанських цілей і, зрештою, перемоги.