S.Y.N.C. Discovery

Ранг: 999999
Кількість гравців: 2 - 7
Вік гравців: 8
Тривалість гри: 30

Огляд настільної гри S.Y.N.C.

S.Y.N.C. Discovery | Огляд настільної гри

Усім привіт! Запрошуємо Вас переглянути огляд настільної гри "S.Y.N.C. Discovery" від видавництва Proton Games. З цього відео ви дізнаєтесь наші враження від ігрового процесу, надії і сподівання та кому ми радимо цю гру. S.Y.N.C. Discovery — це кооперативна гра про синхронізацію асоціативних зв’язків, яка нагадує поєднання The Mind та Dixit. Але S.Y.N.C., хоч і схожа в деяких деталях на ці ігри, дарує новий особливий досвід, що створює цікаві ситуації для обговорення, залишаючи гравцям простір для розуміння один одного без слів. Автор ідеї гри — Олександр Ушан, дизайн та графічне оформлення — M81 Studio.

Перші враження | Dune Імперіум, Країна снів, S.Y.N.C. , Etherfields

Другий випуск "Перших вражень"! Я розкажу про перші партії в Etherfields, Dune Імперіум, Країна снів та S.Y.N.C. Нажаль, цей випуск буде без фото, тому можете спокійно його слухати на фоні :) Постараюсь зробити вже 3 випуск з фото :)

S.Y.N.C. Discovery | Розпаковка настільної гри

Запрошую до перегляду розпаковки настільної гри "S.Y.N.C. Discovery" від видавництва Proton Games. З цього відео ви дізнаєтеся, до чого тут Олександр Ушан та M81 Studio, які компоненти знаходяться всередині коробки “S.Y.N.C. Discovery” та як правильно скласти синхронізатори.

S.Y.N.C. DISCOVERY Огляд настільної гри

Видавництво Proton Games надіслало нам на огляд свою першу власну гру S.Y.N.C. DISCOVERY. І ми вирішили із вами поділитись своїми думками та враженнями про цю гру. S.Y.N.C. – це кооперативна гра про синхронізацію асоціативних зв’язків. Ігролад нагадує креативний синтез The Mind з грою на асоціації на кшталт Dixit. Але S.Y.N.C., хоч і схожа в деяких деталях на ці ігри, але дарує новий особливий досвід, що створює цікаві ситуації для обговорення, залишаючи гравцям простір для розуміння один одного без слів.

S.Y.N.C. | Розпакування

Сьогодні в нас розпакування настільної гри від українського видавництва Proton Games та автора - Олександра Ушана - S.Y.N.C. Discovery. Спробували новий формат розпакування! Обов'язково ваші враження пишіть у коментарях!

Написати відгук

Що б написати відгук ви маєте бути авторизованим.

Тримаємо вас в курсі найцікавіших та найактуальніших подій світу настільних ігор в Україні.
Розповідаємо про настільні ігри просто, весело та цікаво.