Marvel Champions Карткова гра (Marvel Champions: The Card Game)

Marvel Champions Карткова гра (Marvel Champions: The Card Game)
Ранг: 36
Світова оцінка: 8.2
Кількість гравців: 1 - 4
Вік гравців: 14
Тривалість гри: 90
Складність: 2.8
Видавець:
Реліз локалізації: 3. 2022

MARVEL CHAMPIONS - Огляд настільної кооперативної гри у всесвіті МАРВЕЛ

Марвел Чемпіонс, нова настільна гра, що локалізована видавництвом Kilogames. В ній герої усі разом грають за супергероїв та намагаються перемогти лиходія. Зазирайте у відео, де я роскажу про цю гру та поділюся власними враженнями.

Marvel Champions Жінка Галк проти Носорога

 

Як перемогти Носорога Жінкою Галком?

- Максимально використовуйте карти, що прийшли на руку. Не треба притримувати щось на потім, потім буде щось інше.

- Не сильно партеся з приводу загроз на основному плані, скоріше за все, ви винесете носорога раніше, ніж він цей план виконає.

- А от з побічними планами треба щось робити, бо кожен такий план, це ускладнення для вас. Не знімете план, що змушує тягнути з колоди лиходія на одну карту більше, з великою вірогідністю отримаєте ще й третій, а то й четвертий побічний план і пачку посіпак. Ці проблеми накопичуються і ігнорувати їх не можна. 

- Не забувайте про властивості власного персонажа та зіграних карт. Вони дуже допомагають у грі

 

Слава Україні та ЗСУ! Ми переможемо.

 

Marvel Champions. Як перемогти в цій бісовій грі?

 

Якщо ви вже грали в Marvel Champions, то з великою вірогідністю багато програвали. Якщо ви в неї ще не грали, але хочете зіграти, то готуйтеся програвати. Якщо ви перемогли, то вам точно скажуть щось штибу: ви просто грали не правильно ;)

То як підійти до цієї гри, щоб все виглядало не настільки песимістично?

 

Соло плей та правила Marvel Champions

Хочете дізнатися правила гри Marvel Champions? 

Тоді хутчіш дивіться відео з каналу MrFinkreg. 

Олексій не тільки розкаже основі нюанси гри, а ще й покаже як в неї грати.

Marvel Champions це Жива карткова гра (ЖКІ) в якій ви будете за допомогою супергероїв намагатися перемогти неймовірного злодія. Комбінуйте різні карти, щоб максимально використати їх можливості та врятувати світ.

Також можете переглянути соло-плей від Теорії гри: Залізна Людина проти Альтрона

MARVEL CHAMPIONS - Огляд настільної кооперативної гри

 

Марвел Чемпіонс, нова настільна гра, що локалізована видавництвом Kilogames. В ній герої усі разом грають за супергероїв та намагаються перемогти лиходія. Зазирайте у відео, де я роскажу про цю гру та поділюся власними враженнями.

Нумо грати Marvel Champions

Marvel Champions – крута карткова гра, яка до того ж скоро вийде українською. Видавництво Kilogames оголосило, що 7 вересня почнеться передзамовлення на українську локалізацію, тож чекаємо з нетерпінням. А поки хочу коротенько розповісти вам, що це взагалі за гра.

Marvel Champions – кооперативна настолка, тобто ти і твої друзі виступатимете однією командою проти механіки гри. Кожен з вас втілиться в супергероя, а за лиходія “відігруватиме” настолка. Гра не така вже й проста, кидатися картами навмання не вийде. Щоб перемогти, вам доведеться дійсно бути командою та підтримувати один одного. Також у цю гру можна грати самотужки, як у відео нижче. З однієї сторони це простіше, адже лиходій насипає жетонів і посіпак у розрахунку на одного гравця, та й поганих подій відбувається менше. З іншого – складніше, адже не варто розраховувати на чиюсь допомогу.

Натискай на картинку та підтримай нас на Патреоні

Особисто мені гра дуже сподобалася. Шанувальники карткового Жаху Аркхема, в якому схожа механіка, сварять Marvel Champions за відсутність сюжету. Як на мене – це тільки плюс, адже тут немає відчуття, що в коробку не доклали карт і тобі конче тре купить наступне доповнення. Англійською вже вийшли доповнення з героями та лиходіями (вони виходитимуть і українською) і зовсім не обов’язково брати все, щоб нормально грати. Тобі подобається Людина-Мураха? Ну то докупи тільки його геройський пак, і все. Це буквально небувала щедрість зі сторони FFG (компанія, що розробила та випустила гру), адже зазвичай їхні ігри неможливо нормально грати, якщо не скуповувати усі доповнення підряд. Така собі корпорація зла))) 

До того ж вже є велике доповнення, де буде сюжет, і якщо тебе не пре, якщо не треба збиратися однією й тією ж компашкою пів року, щоб пройти кляту кампанію на 10 партій (насправді я не знаю, скільки там сюжетних місій), то FFG і це сюди додало.

Але щось я заговорився. Дивіться відео, де Залізна Людина отримуватиме по баняку від Альтрона.

Також ви можете подивитися летсплей соло-гри Людина-Павук проти Носорога від каналу MrFinkreg і гру на двох Людина-Павук та Чорна Пантера проти Носорога від каналу Світ Настільних Ігор.

Поточні подіїМинулі події

Написати відгук

Що б написати відгук ви маєте бути авторизованим.

Тримаємо вас в курсі найцікавіших та найактуальніших подій світу настільних ігор в Україні.
Розповідаємо про настільні ігри просто, весело та цікаво.