Gaia Project

Gaia Project
Ранг: 7
Світова оцінка: 8.5
Кількість гравців: 1 - 4
Вік гравців: 12
Тривалість гри: 150
Складність: 4.4
Реліз локалізації:

Проєкт Гея - це нова гра у лінійці Тера Містика. Як і в орігінальній Тера Містиці, 14 різних фракцій мешкають на 7 різний типах планет, та кожна фракція пов'язана з власною рідною планетою, то ж для розвитку та росту, вони мають тераформувати сусідні планети у своє рідне середовище соревнуючись із іншими угруповуваннями. Також, планети типу Гея можуть бути заселені будь-якою фракцією, а Нестабільні планети можуть бути змінені до типу Гея.

Усі фракції можуть вдосконалювати свої навички у 6 різних напрямках технологій - тераформування, навігація, штучний інтілект, геяформування, економіка, дослідження - які приведуть до продвинених технологій та спеціальних бонусів. Що б досягти всього, кожна група має спеціальні навички та здібності.

Ігрове поле формується із 10 секторів, що надає велику кількість варіантів гри та велику реіграбельність, що значно більше ніж у попередній Тера Містиці. Для гри на двох гравців використовується 7 секторів.

Порівнюємо Тера Містику та Проєкт Гею

Порівнюємо Тера Містику та Проєкт Гею

Заглядаєтесь на великі масштабні настільні стратегії, але не знаєте, чим Terra Mystica відрізняється від Project Gaia? Тоді саме для вас порівняння цих чудових ігор. Від зовнішнього вигляду та зручності перенесення коробок, до реіграбельності та вражень від компонентів. Загалом — все, що ви хотіли знати.

Написати відгук

Що б написати відгук ви маєте бути авторизованим.

Тримаємо вас в курсі найцікавіших та найактуальніших подій світу настільних ігор в Україні.
Розповідаємо про настільні ігри просто, весело та цікаво.