Архітектори західного королівства (Architects of the West Kingdom)

Архітектори західного королівства (Architects of the West Kingdom)
Ранг: 98
Світова оцінка: 7.8
Народна оцінка: 10
Кількість гравців: 1 - 5
Вік гравців: 12
Тривалість гри: 80
Складність: 2.8
Видавець:
Реліз локалізації: 1. 2022

Свого часу ви прославилися як один із найкращих архітекторів у Західному королівстві. Саме завдяки цьому у 850 році вас усіх викликали на будівництво величного собору на честь самого короля. Як ви розумієте, працювати в гармонії у вас навряд вийде, адже кожен хоче найкраще проявити себе перед монархом. Способів для цього, варто сказати, є чимало: від шляху праведного й абсолютно чесного, до того, що можна використовувати і брудні прийоми. Мета варта будь-яких засобів у настільній грі Архітектори Західного королівства (Architects of the West Kingdom), адже не кожен день є можливість отримати прихильність самого короля.

Немає кращих будівельників у всьому королівстві

Перед нами економічна стратегія на виставлення робітників, яка досить нестандартно підходить до цієї механіки. На початку партії ви матимете певний набір міплів, кожен із яких по ходу гри пройде чимало всього заради вас: добуватиме ресурси, будуватиме собор й інші будівлі, найматиме вам нових помічників, навіть потраплятиме до в'язниці за незаконну працю! Якщо хочете досягти успіху у своїй справі, доведеться турбуватися про кожного з них.

На ігровому полі ви зустрінете величезну кількість локацій, куди можна відправити своїх робітників. Чи не найважливіші з них ‒ це, звісно, місця, де можна добути ресурси, що так необхідні для будь-якого будівництва. Важливими також є і місця, куди ви відправляєте міплів для цього самого будівництва чи для найму нових помічників із цікавими властивостями, що спростять ваші життя. Якщо потрібно добути щось дуже швидко та за низькою ціною, завжди можна звернутися до чорного ринку. Таких товарів, які є там, більше ніде не знайти.

Як ми вже казали, у грі є дуже цікава механіка із робітниками - виставити їх доволі просто. Більше того, чим їх більше стоятиме на локаціях із ресурсами, тим більше матеріалів ви будете отримувати. А от забрати цих міплів дозволяє спеціальне місце під назвою "Міський центр". Воно вам дозволяє забрати всіх робітників із певної локації. Якщо вони ваші, то стають знову доступними для праці, а от міплів суперника можна буде здати до в'язниці за грошову винагороду. Ви ж розумієте, що й опоненти можуть робити те ж саме, тож будьте обережні із ворогами. Хто назбирає більше за все очків до кінця завершення собору, той і переможе.

Починається боротьба за милість короля

Архітектори Західного королівства (Architects of the West Kingdom) ‒ це досить оригінальна гра на виставлення робітників, яка змушує вас постійно шукати шляхи для їх оптимального використання. Можливість брати в полон міплів суперників дозволяє обмежувати їхні дії, ще й отримувати за це винагороду. А впізнаваний дизайн робить цю гру не тільки цікавою, а ще й досить гарною.

Звіт по настолкам зіграним у жовтні 2022

Кожного місяця я знімаю ось такий звіт, де ділюся враженнями про те - у що я зіграв

Архітектори Західного Королівства - огляд настільної гри

Це огляд настільної гри Архітектори Західного Королівства, локалізації настолки Architects of the West Kingdom видавництвом Lord of Boards. Це цікавий міплплейсмент з незвичним твістом, бо тут нема раундів і повертати робітників необхідно власноруч.

Граємо в Архітектори Західного Королівства разом з TheDrotUA

Усім привіт, запрошуємо до перегляду першого гостьового летсплею. Ми завітали в гості до Ярослава з каналу TheDrotUA та зіграли в настільну гру "Архітектори Західного Королівства" (Architects of the West Kingdom), що була локалізована українською видавництвом Lord of Boards.

Архітектори Західного Королівства | Найкраща настільна гра для новачків? | Огляд правил + враження

Архітектори Західного Королівства. РОЗПАКОВКА настільної гри

Написати відгук

Що б написати відгук ви маєте бути авторизованим.

Тримаємо вас в курсі найцікавіших та найактуальніших подій світу настільних ігор в Україні.
Розповідаємо про настільні ігри просто, весело та цікаво.