Пройдисвіти Кведлінбурга (The Quacks of Quedlinburg)

Пройдисвіти Кведлінбурга (The Quacks of Quedlinburg)
Ранг: 64
Світова оцінка: 7.8
Кількість гравців: 2 - 4
Вік гравців: 10
Тривалість гри: 45
Складність: 1.9
Видавець:
Реліз локалізації: 9. 2021
Категорії: Середньовіччя

Якщо ви шукаєте ідеальну гру для сімейних вечорів, посиденьок з друзями чи гейтевей(навчання) новачків - то ця гра просто 100% попадання.

Неймовірно азартна гра на основі механіці пушйолак(перевір удачу), приємні жетони, мішечки, казковий арт на картах і книгах рецептів.
Усі гравці одночасно тягнуть зі своїх мішечків інгредієнти: щурячі хвости, павуків, мухоморів, гарбузи, корінь мандрагори, череп ворона - і кладуть їх у свій казан з метою зварити найкраще зілля та не вибухнути. 

Протягом 9-ти раундів ви поповнюєте свої мішечки різноманітними компонентами і намагаєтеся набрати найбільшу кількість переможних балів.
У цій грі не буде різниці між новачками і профі, адже тут вирішує усе лише ваша удача, тож сміливо беріть її для своєї компанії друзів чи родини( або на подарунок)

Топ Сімейних Настолок

ПРОЙДИСВІТИ КВЕДЛІНБУРГА

THE QUACKS OF QUEDLINBURG - це дивовижна гра, де ви варите власні зілля та додаєте до них інгрідієнти з мішечка, кожного разу маючи надію, що зілля не вибухне. Україньскою цю гру локалізує видавництво Yellowbox.

Огляд настільної гри Пройдисвіти Кведлінбургу (The Quacks of Quedlinburg) Відьми-Травниці

У цьому відео Ростик і Маринка говорять про гру "Пройдиствіти Кведлінбурга" (The Quacks of Quedlinburg) та про доповнення до неї "Відьми-травниці" (Quacks of Quedlinburg: Herb Witches Expansion). Гра уже відома гравцям давно, але українська локалізація щойно з'явилась на ринку. А от щодо доповнення - це цікавий сюрприз для любителів класичних Пройдисвітів. Тож дивіться, які будуть враження від гри у базу із доповненням і діліться вашими, якщо уже теж зіграли.

Пройдисвіти Кведлінбурга (The Quacks of Quedlinburg) | Розпаковка настільної гри

Це досить незвичайне відео, адже у ньому ми розпаковуємо базову коробку "Пройдисвітів Кведлінбурга" двічі! Справа в тому, що спершу нам дістався бракований примірник 😱 із добряче збитим центруванням жетонів. Та це історія зі щасливим фіналом — ми звернулись у видавництво ybox_publisher, що локалізовувало гру українською і нам замінили примірник на новий, запевнивши, що з рештою накладу все гаразд. Відповідно у підсумку нам хотілося б сказати кілька речей: 1) Обов'язково додивляйтесь відео до кінця! 2) Брак на виробництві трапляється, і видавець не має можливості проконтролювати кожну коробку, тим паче, якщо гра друкується за кордоном. 3) Якщо вам трапився брак (навіть якщо йдеться про кілька компонентів), не соромтеся писати у видавництво і шукати способи вирішення проблеми. Ми в свою чергу вдячні видавництву YellowBox за те, як оперативно і адекватно вони відрегували. Це приклад зразкової комунікації, завдяки якій ми напевно будемо купувати і інші ігри видавництва, знаючи, що у разі виникення проблемної ситуації її буде вирішено.

Пройдисвіти Кведлінбурга | Граємо | Летсплей | Quacks of quedlinburg

Зіграли в дуже веселу гру - Пройдисвіти Кведлінбурга. Частеннько вона появляється у нас на столі і зрадістю вирішили зробити летсплей для вас. Коротко розкажемо правила та структуру раунда, а далі ви самі все зрозумієте :) Приємного перегляду!

Наша колекція настільних ігор | Частина 1

Розповім вам, про нашу колекцію настільних ігор. Це лише перша частина, в майбутньому планую ще зробити другу) Все почалося з коробки Ticket to ride і за 3 роки ось така колекція назбиралась! Обов'язково пишіть коментрі про відео (чи вам сподобалось, чи хочете ще бачити подібні відео) та думки про дані ігри! І будете мати+ до карми за підтримку україномовного контенту Не судіть строго за русизми, вони в відео будуть проскакувати)

Пройдисвіти Квендлінбурга \ Quacks of Quedlinburd Настільна Гра Огляд

Настільна гра Quacks of Quedlinburd / Пройдисвіти Квендлінбурга - це відмінна сімейна гра з чималою часткою випадковості, в якій гравцям належить стати цілителями, що хочуть зварити найцінніше зілля. У грі відмінно відчувається антураж, а азарт приготування самого зілля захоплює не на жарт. Раджу вам подивитися огляд на цю гру, повірте це відмінний варіант для сімейного дозвілля.

Огляд настільної гри Пройдисвіти Кведлінбурга та доповнення Відьми Травниці

Створення преміальних жетонів для настільної гри за допомогою ювелірної смоли

Створення преміальних жетонів для настільної гри за допомогою ювелірної смоли

Покрокова інструкція покривання ігрових картонних токенів ювелірною смолою для надяння їм ефекту пластиковості, об'єму і твердості і захисту від псування. Що особливо актуальне для токенів, що швидко псуються від активного перемішування в мішку в іграх з механікою побудови мішка.

Написати відгук

Що б написати відгук ви маєте бути авторизованим.

Тримаємо вас в курсі найцікавіших та найактуальніших подій світу настільних ігор в Україні.
Розповідаємо про настільні ігри просто, весело та цікаво.