Про проєкт

Привіт-привіт!

Теорія Гри — це портал про настільні ігри. Тут ти можеш пошукати інформацію про цікаві настолочки, подивитися відосики різних блогерів, знайти клуби та магазини та поспілкуватися з однодумцями.

Трохи історії

Теорія Гри бере свій початок з далекого 2017 року. Саме тоді Оля та Міша вирішили створити блог про настільні ігри українською мовою. 20 лютого у фейсбуці з'явився перший допис цього проєкту.

На той момент в мережі було складно знайти хоч якусь інформацію про настільні ігри українською мовою, тож Теорія Гри стала швидко набирати оберти. Згодом до Фейсбуку додалися Інстаграм, Ютуб та Телеграм.

Сьогодні в Україні вже чимало україномовних блогерів, що розповідають про настільні ігри. Кількість шанувальників цього чудового хобі зростає щодня. Проте люди все ще гуртуються невеликими розрізненими осередками. І вже давно стоїть питання про об'єднання усіх цих осередків у велику спільноту.

Створення порталу

В липні 2020 року тоді ще блог Теорія Гри об'єднав зусилля з сервісом Міплер та його засновником Сергієм. Сергій створив чудову систему математичного обміну настільними іграми Math Trade та успішно організовував обміни з 2018 року. Саме завдяки цій чудовій людині блог Теорія Гри став порталом, де кожен може опублікувати свої думки, дописи, відео чи показати свою колекцію настолок. 

Насправді з часу об'єднання Теорії Гри та Міплера утворився зовсім інший проєкт. Проте усі троє засновників вирішили залишити назву Теорія Гри. Адже саме Теорія Гри стала найкращим блогом про настільні ігри за версією конкурсу “Заграва 2020”. То навіщо ж відмовлятися від широковідомого у вузьких колах імені.

Наша мета

Найголовніше, чого ми хочемо досягти — це об'єднати якнайбільше шанувальників настільних ігор. Блогери можуть без проблем публікувати на нашому порталі свої відео чи дописи, щоб їх побачило більше людей. Шанувальники настільних ігор можуть знайти нові цікаві матеріали про настолки, познайомитися з однодумцями та можливо дізнатися, що в сусідньому дворі є клуб настільних ігор (так, таке теж бувало).

Сергій буде продовжувати проводити Math Trade, а Оля з Мішою — писати про настільні ігри та знімати дивакуваті відосики на смартфони. Проте тепер долучитися може кожен із вас. Вам не обов'язково розкручувати власний блог починаючи з нуля. Або можете просто коментувати дописи та відео інших користувачів, розповідати свої враження про ту чи іншу гру, клуб, магазин абощо. Тепер Теорія Гри це місце для спілкування. 

Звісно, як і раніше, в Теорії Гри діє чітке і незламне правило. Усі опубліковані матеріали мають бути виключно українською мовою.

Будемо дружити

Залишайся разом з нами, грай в гарні настільні ігри, підписуйся на нас в різних соц. мережах, щоб не пропустити найцікавіше! І спілкуйся з однодумцями.

 

Тримаємо вас в курсі найцікавіших та найактуальніших подій світу настільних ігор в Україні.
Розповідаємо про настільні ігри просто, весело та цікаво.