Команда

"Мене звуть Ольга, я співзасновниця проєкту "Теорія гри". Люблю грати в настолки знімати про це відео та писати тексти, подорожувати, малювати й бавитись зі своїми собаками.

Моє знайомство з настільними іграми (якщо не брати до уваги "Монополію", шахи та "Ерудита", в які грала ще в дитинстві) розпочалося в студентські роки. При чому компанія в мене була така, що довелося одразу впасти в хобі з головою. Ми грали в "Betrayal at House on the Hill", "Зомбіцид", "Nexus ops", тощо, а найпростішою настолкою на нашому столі напевно була "Small world". Згодом, я вирішила зв'язати з іграми своє професійне життя — розповідала правила у клубі, продавала настолки та навіть долучилася до певної кількості локалізацій. Зараз мені все ще подобається приводити нових людей в хобі, розповідати про настільні ігри та звісно поширювати інформацію про досягнення наших видавництв. Саме тому я тут.

Якщо запитати мене про улюблені ігри, то я скоріш за все назву "Pandemic Legasy": сезони 1 і 2 (в нульовий я просто не встигла ще пограти), "Знахідку для шпигуна", "Музу", "Schotten Totten" та "Rising sun". Проте, це не означає, що саме в ці ігри я найчастіше граю. Все залежить від настрою, кількості вільного часу та компанії. Я із задоволенням можу сісти за якесь новеньке хардкорне євро від Ласерди, позмагатися за контроль територій або подуркувати під час якогось паті-гейму."

Мене звати Міша, я співзасновник проєкту “Теорія гри”. Люблю грати в настільні ігри та фарбувати мініатюри. Подекуди пишу про це. Інколи навіть відосики знімаю.

Як і всі, бавився в дитинстві у шахи, доміно та "Монополію", проте насправді зацікавився настолками у старших класах школи, коли до рук мені потрапив "Технолог" з ігровою системою штибу WarHammer. У студентські роки шалено задротив у "Magic the Gathering" і лише згодом познайомився зі звичайними настільними іграми.

Першою власною грою виявився, як не дивно, "Манчкін". Ну а далі понеслась… Якийсь період свого життя я присвятив маркетинговому просуванню настільних ігор, брав участь у локалізаціях настільних ігор солов’їною та займався підготовкою та проведенням настільних івентів.

Наразі я частіше граю у дитячі настільні ігри разом зі своєю дочкою, і знаюся на дитячих та сімейних настолках значно краще, ніж на “дорослих”. Проте залюбки рублюся і в мізкоплавні євро, і в найрандомніші амерітреші. Якщо запитати мене про улюблені ігри, то я без роздумів назву цілу купу настолок по Зоряним Війнам (бо я палкий шанувальник цього всесвіту). І це будуть більше варґейми на кшталт “Legion” чи “X-Wing” та ККІ “Destiny”. Граю я в них не те щоб часто, але дуже люблю.

Мене звати Сергій. Я автор майданчику колективного обміну "Міплер", а нині – співучасник проєкту "Теорія гри". Я вебпрограміст, та полюбляю настолки.

З настолками я стикався ще у дитинстві – але то були усілякі кинь-двинь, та аналоги "Монополії". Вже у дорослому житті я деякий час опановував гру "Го", а у 2009 році друзі познайомили мене з "Манчкіном", "Еволюцією" та "Каркасоном". З того часу настолки стали основним хобі. Щодо улюбленого жанру – то найбільше полюбляю сурове євро, яке "ламає" мізки, та інші важкі стратегії ("Тера Містика", "Старкрафт"). Хоча серед улюблених є і таки ігри як "Survive: escape from atlantis", "Hey, that's my fish", "Бумеранг".

Тримаємо вас в курсі найцікавіших та найактуальніших подій світу настільних ігор в Україні.
Розповідаємо про настільні ігри просто, весело та цікаво.