Правила порталу Теорія Гри

Загальні правила поведінки на порталі Теорія Гри

Перелічені нижче Правила покликані забезпечити комфортне користування сайтом Теорія Гри (далі — Портал) та проведення нормальної дискусії в коментарях до матеріалів Порталу.  

Наша мета — створити місце де користувачі зможуть знайти інформацію про різноманітні настільні ігри, магазини, клуби та спільноти українською мовою; залишити свої відгуки про них та поспілкуватися з іншими користувачами Порталу; обмінятися настільними іграми; створити свою колекцію настільних ігор; дізнатися про найближчі події та інформувати інших про свої ігротеки, тощо.

Перед тим, як вперше приступати до користування Порталом, ознайомтеся з цими Правилами, а також почитайте матеріали викладені на Порталі та повідомлення інших користувачів, щоб зрозуміти спрямованість даного Порталу.

Якщо ви не згодні з даними Правилами та не хочете їх дотримуватись, то маєте негайно припинити будь-яке використання Порталу.

Висловлювати думки до новин і статей, а також додавати нові матеріали (відео, події, інформацію про настільні ігри, тощо) може будь-який користувач після реєстрації. Виняток становлять випадки блокування активності користувача за порушення цих Правил.

Ми відкриті до висвітлення на Порталі будь-яких  новин, що стосуються тематики настільних ігор, та висловлення будь-яких позицій. Свобода висловлювання не передбачає дій, що порушують чинне законодавство України.

У коментарях до новин і статей можна обговорювати все, що має відношення до вихідної новини. Варто утримуватися від розвитку обговорення поза початковою темою, а також від особистого листування з співрозмовниками, нецікавого іншим учасникам дискусії.

Поважайте своїх співрозмовників.

На Порталі не вітається некоректна поведінка, що порушує норми моралі, нецензурна лексика (включаючи завуальовану — скорочення букв в образливих словах або заміну їх символами), особисті образи. Будьте ввічливими.

Найефективніший спосіб перешкодити відходу від теми або розгоранню словесних лайок — ігнорувати некоректні повідомлення.

Якщо Ви вважаєте, що обговорення потребує втручання модератора, напишіть нам. Посилання на сторінку з контактами

Контент на Порталі має публікуватися українською мовою.

Адміністрація Порталу може не поділяти думку користувачів і не несе відповідальності за висловлені користувачами думки і коментарі.

Реєструючись на Порталі, автори статей, описів, відео, фотографій, коментарів і інших матеріалів (далі — творів), що публікуються на Порталі, визнають право Теорії Гри:

- на розповсюдження твору і надання необмеженого доступу до нього в інтерактивному режимі з будь-якого місця і в будь-який час за власним вибором;

- на перероблення твору без спотворення його сенсу;

- на відтворення твору всіма відомими способами. Здійснення таких дій не вимагає додаткових погоджень і повідомлень автора твору.

Ми поважаємо авторське право і суміжні права третіх осіб і очікуємо дотримання таких прав від своїх відвідувачів. Будь-яка запозичена інформація вимагає вказівки автора і посилання на першоджерело, а також отримання згоди на републікацію в тих випадках, коли воно необхідне. Відповідальність за дотримання зазначених вимог покладається на відвідувача, в чиїх матеріалах використовується запозичена інформація. Про можливі порушення законодавства про авторські та суміжні права прохання повідомляти адміністрацію Порталу.

 Адміністрація та модератори Порталу залишають за собою право видаляти повідомлення, а також забороняти користувачам подальше перебування на Порталі (тимчасово або постійно) в разі порушення вищевикладених Правил. Необхідність застосування або незастосування даних заходів вирішується модератором Порталу індивідуально щодо кожного конкретного повідомлення (користувача). 

Адміністрація залишає за собою право не вступати у переписку з користувачами з приводу видалення коментарів або обмеження перебування на Порталі. Про випадки, що вимагають втручання модератора, Ви можете повідомляти адміністрацію Порталу.

 

Тримаємо вас в курсі найцікавіших та найактуальніших подій світу настільних ігор в Україні.
Розповідаємо про настільні ігри просто, весело та цікаво.